Юнайтед-2 здобувають перемогу в Першій лізі – #af_ua

Юнайтед-2 здобувають перемогу в Першій лізі

Юнайтед-2 здобувають перемогу в Першій лізі

Сьогодні у Дніпрі пройшов черговий матч Першої Ліги. До початку матчу виявилося, що на гру з Полтави приїхали 15 футболістів і це уже вказувало на те, що пантерам на перемогу сподіватися сьогодні марно. Деякі вболівальники навіть висловлювати тривогу, що полтавці взагалі не зможуть дограти матч. А перед передматчевим шикуванням біля роздягалень гравці Юнайтед навіть жартували що можуть зіграти за оборону Пантер, якщо у тих справи підуть зовсім скрутно. Навіть головний арбітр матчу перед свистком закликав дніпрян грати по-джентельменськи…І станом на другу половину матчу полтавці тримали у обоймі запасу не 4 чоловіки, а 3-2. До того ж кілька разів було помічено, що полтавські запасні при виході на поле брали шолом одноклубника.

Втім, навіть з огляду на це матч для дніпрян не виявився легкою прогулянкою – полтавці напротязі усієї гри чинили активний спротив і 3 занесені тачдауни у заліковку дніпрян вказують на те, що він був зовсім не символічним. Спочатку Юнайтед занесли дуже швидкий тачдаун, ніби вказуючи на те, хто господар ситуації. Потім стався і другий тачдаун.

За увесь цей час пантери не могли надовго закріпитися на половині поля суперника, незважаючи на те, що Юнайтед-2 помітно грали дуже делікатно із суперником. Втім, дуже швидко полтавці оговталися та почати болюче огризатися – спочатку їх оборона «з’їдала» драйви дніпрян, – коли 4 спроби заробити новий даун завершалися безрузультатно, потім захист Пантер змушував дніпрян втрачати ярди та навіть вдавася до перехоплень м’яча.

Стало ясно, що полтавці приїхали у Дніпро не відбути номер, а добряче попсувати кров супернику і в кінці другої половини полтавці занесли тачдаун. Треба сказати, що емоції пантер та їх кількох вболівальників від зароблених очок розтікалася по Молодіжному парку Дніпра набагато яскравіше, ніж емоції від власних тачдаунів з боку Юнайтед та 20-30 їх фанатів, що прийшли на гру.

Отримавши позитивний заряд, у Пантер відкрилося друге дихання – команда більш-менш вдало грала у середній та короткий пас, втім справжні героїчні дії їм вдавалися у захисті (хоча насправді, через коротку лаву запасних це був чи не ідентичний склад), де полтавці зупиняли четвертий даун, провокували фамбл у Юнайтед та перехоплювали жирний відсоток довгий передач суперників.
На жаль, треба відмітити, що незважаючи на кількісну та якісну перевагу над складом суперника Юнайтед-2 не зміг позбутися своїх традиційних хвороб – грати акуратно та дисципліновано. Однак, навіть незважаючи на прикрі помилки у захисті та нападі Юнайтед впевнено контролювали хід гри, незважаючи на 3 пропущені тачдауни. Сам хід матчу навіть не натякав на те, що полтавцям по силам здійснити будь-яку сенсацію (хоча такою можуть бути ці сами 3 тачдауни). Додамо, що незважаючи на шалений та відчайдушний опір, Юнайтед кілька разів вдавалися просто карколомні прориви на 15-30 ярдів та нарощувати перевагу.

Під кінець гри полтавці спромоглися видати ще один адреналіновий драйв із взяттям заліковки, однак кінцівка матчу з моменту оголошення двохвилинного попередження залишилася повністю за Юнайтед. Більш того – дніпряни всерйоз розраховували довести рахунок до 40 очок, але на це просто не вистачило часу. 34:18

Відтак, у дніпрян ще є шанси боротися за другу сходинку у Лізі, а наступна гра проти лідерів Ліги, Маріупольских «Дельфінів» стане певним тестом для готовності команди. До того ж зазначимо, що саме ця гра 7-го липня, стане останньою домашньою грою Юнайтед у цьому сезоні.

Поділитись