Вовчиці візьмуть участь у Кубку Мінська з флаг-футболу – #af_ua

Вовчиці візьмуть участь у Кубку Мінська з флаг-футболу

Вовчиці візьмуть участь у Кубку Мінська з флаг-футболу

24 серпня жіноча команда з Вінниці позмагається за Перший відкритий Кубок Мінська з флаг-футболу серед жіночих і чоловічих команд

Участь у турнірі підтвердили дві жіночі і три чоловічі команди. Організатори запрошували команди Білорусі, України та РФ.

У жіночій сітці зіграють «Ангели» (м. Мінськ) і «Вовчиці» (м. Вінниця) – єдині представники України в цьому турнірі. Вінницькі спортсменки, нагадаємо, 5-кратні чемпіонки України з флаг-футболу (2014–2019), а також срібні призерки кубку Чемпіонату «Sentinels Open» (2018, м. Кишинів) – першого в історії Молдови турніру з флаг-футболу.

«Наша мета – зіграти з іншими країнами (оскільки в нас жіночих команд мало), побачити, який рівень там, порівняти, набратися досвіду; можливо, поділитися своїм. Показати, що в Україні теж є флаг-футбол і що ми готові брати участь, грати, боротися на міжнародному рівні. І, авжеж, ставимо за мету – гідно увірватися в цей турнір і здобути перемогу», – зазначає Катерина Тетерук, тренер і квотербек команди «Вовчиці».

Мінські «Ангели» – перша білоруська жіноча команда з флаг-футболу – з моменту заснування в грудні 2016-го року встигли взяти участь у флаг-футбольних змаганнях «Phoenix Bowl» (2018, м. Москва), «Memory Bowl» (2018, м. Москва) та здобути срібло «Phoenix Bowl» (2019, м. Москва).

Для обох команд це історичний матч. Для «Ангелів» – перша в Білорусі гра жіночих флаг-футбольних команд, а для «Вовчиць» – перша зустріч із білоруськими командами.

У чоловічій сітці позмагаються білоруські команди «Литвини», «Паганці», (м. Мінськ) і «Стражі» (м. Брест).

Представниця команди «Ангели» Маргарита Якуш говорить, що турнір планують проводити щороку та запрошують до участі всі охочі команди. Головна мета Кубку – популяризувати флаг-футбол в Білорусі та сприяти створенню нових команд.

Розклад змагань оприлюднять невдовзі. Організатори також планують транслювати матчі. Сторінка Кубку в соцмережах – https://www.instagram.com/minskcupflag

Вболівальників запрошують 24 серпня на 10:00 на стадіон БДУІР (м. Мінськ, вул. П. Бровки, 4а). Вхід вільний.

Фото: Instagram @vinwolves.girls, @minskcupflag

Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + eleven =