Вінницькі чирлідери відвідали І всеукраїнський конгрес тренерів з чирлідингу – #af_ua

Вінницькі чирлідери відвідали І всеукраїнський конгрес тренерів з чирлідингу

Вінницькі чирлідери відвідали І всеукраїнський конгрес тренерів з чирлідингу

24-25 березня в Києві відбувся І всеукраїнський конгрес тренерів з чирлідингу.

В конгресі взяли участь фахівці з чирлідингу, хореографи, тренери з інших видів спорту, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, викладачі університетів, а також спортсмени.

На запрошення організатора (Федерації чирлідингу та чирспорту України) захід відвідала Annett Sobek (Німеччина) – тренер призерів Чемпіонату Світу 2017 року у номінації Cheerleading, головний суддя чемпіонату Європи 2017 року, суддя Чемпіонату світу 2017 року, офіційний експерт Європейської асоціації чирлідингу.

Конгрес відвідали представники групи підтримки вінницьких “Вовків” Юлія Андріященко та Людмила Грушко.

Окрім лекційних та практичних занять у номінації Cheer, проходили майстер-класи у номінаціях Street Dance, Cheer Dance та Jazz Dance, де учасники мали можливість оволодіти технікою виконання танцювальних елементів даних стилів.

Юлія Андріященко, капітан Vinnytsia Wolves Cheerleading Team

– Дуже круто переймати досвід у таких досвідчених тренерів. Практичні заняття з Annett – це неймовірний досвід. За 12 годин почерпнула стільки інформації, чого мабуть, не дають сотні відеоуроків. До прикладу скажу, що виконання станту чи будування пірамід, які ми звикли виконувати за допомогою її вказівок, стають в десятки разів простіші й зрозуміліші. Те саме можу сказати і про її підходи до тренувань. Строгість та неабияке почуття гумору в одній особі. Щаслива, що мала змогу поспілкуватися з тренером такого рівня.

Після конгресу Людмила Грушко та Юлія Андріященко отримали сертифікати міжнародного рівня.

Поділитись