ULAF2019. Юнайтед набирається досвіду та … кохання – #af_ua

ULAF2019. Юнайтед набирається досвіду та … кохання

ULAF2019. Юнайтед набирається досвіду та … кохання

В Дніпрі сенсації не сталося – десь дві сотні глядачів побачили уже другий програш своєї команди.

Втім, було би дивним чекати іншого результату – Юнайтед лише у стадії формування, а харківські Атланти – команда міцна і відома своєю сильною виносною грою. Радує, що ігри дніпровських команд уже другий сезон стабільно збирають в районі 200 глядачів.

Втім, починався матч вражаюче та оптимістично для господарів. Після недовгого драйву, господарі позбулися м’яча і Атланти ураганним драйвом занесли того у заліковку. Екстрапойнт розіграти не вдалося. Юнайтед подолали перші 10 ярдів, після чого розіграли захист суперника і ресівер дніпрян біг, поки його не зупинили в 5 ярдах від заліковки! Таку змогу для тачдауну господарі не змарнували, втім з реализацією не вийшло.

На наступному драйві харків’яни просто не помітили суперника – кілька крутих виносів і рахунок став 12:6. Аби відірватися, Атланти розіграли фейковий екстрапойнт та занесли ще 2 очки. Вдалий початковий удар та захист харків’ян відкинув Юнайтед до власної заліковки, де дніпряни врятувалися пантом. У наступному драйві Атлантам допомогли порушення суперника і рахунок став 20:6 та вдала двохочкова реалізація. До перерви вболівальники побачили 13-ярдовий драйв своєї команди, перехоплення гостей, ще один їх тачдаун із 2-очковою реалізацією. Рахунок 38:6 не натякав на боротьбу, відтак трибуни порожніли, незважаючи на танці черлідерок.

Після перерви Юнайтед пішли у ва-банк: занесли тачдаун трьома красивими виносними комбінаціями та вдало розіграли он-сайд кік! Втім, тут же допустили фамбл та втратили м’яч. Далі харків’яни за рахунок короткого поля занесли тачдаун та вкотре реалізували 2 очки. До кінця Юнайтед знову допустили перехоплення та пропустили сейфті. 48:12: дніпряни продовжують набиратися досвіду проти сильніших суперників та готуватися до боротьби з одеситами та київськими Жеребцями.

А поєдинок все-таки закінчився приємними мімімішними емоціями – 18-ий номер Юнайтед після свистка зробив пропозицію своїй дівчині і та відповіла згодою. Глядачі зацінили таке шоу схвальними вигуками і це один глядацький плюсик у карму американського футболу у Дніпрі.

Поділитись