ULAF2019. Леви з’їли Слов’ян – #af_ua

ULAF2019. Леви з’їли Слов’ян

ULAF2019. Леви з’їли Слов’ян

Сьогодні у столиці Галичини господарі не мали проблем із киянами.

Єдине, на що можна було нарікати львівському вболівальніку – так це на погоду. У Львові дощило цілий день, ще й на додачу прорідив вболівальників на трибунах День Міста.

На додачу в цей день була гра львівських “Карпат”, хоча галицький глядач дедалі прихильніше поглядає на футбол американський, ніж на український. Як би там не було, незважаючи на усе це, на матч прийшли 40-50 чоловік, які палко підтримували свою команду. Хоча інколи їх голоси розбавляли скандування киян, що приїхали зі своєю командою. До речі, приємно вразило, що головний арбітр матчу мав мікрофон – тому його рішення не були загадкою для трибун.

На полі ж йшла тяжка боротьба. Команди спочатку звикали до слизького поля. Захисникам було тяжко вгризатися в землю, аби тримати лінію, ресівери не могли набирити швидкість, зрізати маршрути – відтак, гра у довгий пас у футболістів сьогодні не йшла. Погода та наявність воріт натякали, що глядач побачить масу філд-голів, втім і ці сподівання не виправдалися. До підходящих 35-40 ярдів першими “доповзли” Леви. Команда в минулому матчі у Вінниці забила гол із 45 ярдів, що стало рекордом команди. Але тут змокрілий м’яч зрадницьки долетів лише до середини заліковки.

Лише у другій половині гри перевага львів’ян стала помітною. У них був більш ефективний виніс, Слов’яни здавали фізично. Спочатку їх оборона ще змогла заблокувати філд-гол десь з 20 ярдів, але під кінець третьої чверті вони через фол наблизили Левів впритул до своєї заліковки і срібний призер Ліги це вже не вибачив – 6:0. На початку четвертої четверті галичани із третьої спроби таки забили філд-гол і їх перевага стала комфортною.

Це остаточно надломило гру киян, які стали ще більше робили прикрі помилкі і до кінця матчу пропустили ще 2 тачдауни. 21:0 – впевнена перемога Левів, які, схоже, розраховують на впевнений вихід в плей-офф з максимальними показниками та вигідним посівом.

Поділитись