УЛАФ2018. Леви вдома обіграли Патріотів – #af_ua

УЛАФ2018. Леви вдома обіграли Патріотів

УЛАФ2018. Леви вдома обіграли Патріотів

Матч у Львові між лідерами Конференції А до останніх секунд тримав глядачів у напрузі.


Патріоти уже в першій чверті матчу скористались помилкою нападу львівьскої команди, накривши фамбл. Та уже в наступному своєму драйві заробили пасовий тачдаун. Відзначився Дмитро Захараш (+6). Проте Левам вдалось заблокувати одноочкову реалізацію, що в підсумку і зіграло визначальну роль.

Леви ще до закінчення першої половини спромоглися не тільки відіграти у Патріотів 6 очок (+6, Андрій Світлак на прийомі від Брайяна Гессела), а і вийти вперед за рахунок вдалої реалізації (+1, Олег Яблонський).

На початку другої половини матчу Патріотам вдалось заробити наступний тачдаун (відзначився Іван Ступицький), також вдалою була і двох-очкова реалізація.

Рахунок 7:14 протримався до останніх секунд матчу і, здавалося, так гра і закінчиться. Проте Левам таки вдалось заробити тачдаун (+6, Дмитро Кушнір). Рахунок став 13:14.

Вдала одноочкова реалізація зробила б рахунок нічийним – 14:14, що дало б змогу обом командам отримати по 2 очка та залишитись на своїх місцях в турнірній таблиці. Але львів’яни вирішили йти ва-банк та розіграти 2-очкову реалізацію. Брайян Гессел на Олега Яблонського, +2, рахунок матчу 15:14 на користь Левів.

Обидві команди мають по 12 очок, проте у Левів краща різниця занесених/пропущених, що дає їм змогу зайняти перше місце в турнурній таблиці.

Матч-відповідь відбудеться уже 18-19 серпня.

Поділитись