УЛАФ2018. Дельфіни в гостях перемогли Ракет

Матч в Дніпрі завершився на користь маріупольської команди з рахунком 6:25.

Те, що ця гра стане непростою для хазяїв поля стало ясно відразу, – буквально із першим ударом по м’ячу. Справа у тому, що маріупольці використали пробиття початкового удару для он-сайд кіку, який у них вийшов вдалим. Далі азовські футболісти видали просто ураганний драйв, який закінчився тачдауном та чіткою реалізацією екстрапойнту. Відтак, вболівальники, які запізнилися на матч на 5-7 хвилин, з подивом дізнавалися, про те, що їх улюбденці уже «летять». Втім важче було небагатьом вболівальникам, які запізнилися на 12 хвилин, бо їм доводилося переварювати інформацію, про рахунок 0:13.

За кілька хвилин напад «Ракет» видав невиразний та короткий драйв – м’яч швидко перейшов до суперника, який впевнено заніс його у залікову зону. Захист «Ракет» зміг лише блокувати одноочкову реалізацію суперників.

До речі, про вболівальників, – приємно бачити, що на матчі «Ракет» ходить десь по двісті глядачів. Американський футбол має шанси завоювати серця більш широкого кола дніпрян, які лишилися через банкрутство ФК «Дніпро» великого соккеру.

Так, наприклад, на трибуни «Трудових резервів» приходять батьки із дітьми, а також випадкові містяни – видно, що на «Ракети» працює і якесь «сарафанне радіо». До того ж матчі «Ракет» стали цікаві і для спортивних передач місцевого телебачення. Хоча вчорашня гра дніпрян розчарувала вболівальників.

Після такого справжнього нокауту, напад «Ракет» не міг переломити хід матчу – команда наступним драйвом спромоглася лише занести м’яча на половину поля «Дельфінів». Відтак на поле вийшла оборона «Ракет», яка змогла впоратися із драйвом суперника. Втім новий вихід нападу дніпрян теж ні до чого не привів, – за чотири спроби вони не змогли набрати і ярду.

Натомість і «Дельфіни» грали уже не так впевнено – оборона «Ракет» частіше створювала для них труднощі, а одного разу на допомогу маріупольцям прийшло якесь шалене везіння. За 30-35 ярдів до залікової зони дніпрян, квотербек азовців, здавалося б, мав попасти під сек, але уже падаючи, він якимось дивом спромігся кинути м’яч назад фулбеку. Той зміг прийняти дуже ненадійний пас відчаю і занести його у заліковку повз дезорієнтованих захисників «Ракет».

Дніпряни змогли відбити подвійну реалізацію, однак рахунок 0:19 не додавав оптимізму ні команді, ні глядачам. Маріупольці почували себе надто розкуто, спробувавши після цього знову пробити он-сайд кік. Втім, «Ракети» його перехопили, розпочавши атаку із вигідної для себе позиції. Однак і він виявився безрезультатним. Із атакою «Дельфінів» оборона «Ракет» впоралася впевнено і напад дніпрян виходив на поле уже з метою надбати хоч якісь очки перед великою перервою.

Довгий, важкий драйв суперника «Дельфіни» сушили як могли, відступаючи до своєї залікової зони і врешті «Ракетам» просто не вистачило часу – перерва застала їх у кількох ярдах від такого необхідного тачдауну.

Після перерви трибуни помітно почали рідшати, і як на зло, початковий удар «Ракет» маріупольці із легкістю повернули десь аж на 60 ярдів! Втім, чогось більшого «Дельфіни» не досягли, натомість дніпряням у відповідь вдалося провести ефектний драйв із забіганням на 50 ядрів, який закінчився тачдауном! Подвійна реалізація була неуспішною, проте при рахунку 6:19 шанси за перелом гри маячіли перед очима. І це незважаючи навіть на впевнену атаку маріупольців, кожен виніс яких набирав по 5 ярдів. «Дельфіни» навіть наважилися на використання 4-ї спроби для того, щоб пройти 4 ярди за 20 ядрів від власної заліковки! Цей драйв закінчився тачдауном, який похоронив би усі сподівання дніпрян, проте судді угледівши порушення, його відмінили!

Навіть після такого маленького дива, наступна атака «Ракет» нічим не зепам’яталася, а атаку супротивника оборона дніпрян змогла зупинити за кілька ярдів від заліковки. Наступні атаки «Ракет» та «Дельфінів» проходили у тяжкій та натужній боротьбі і в результаті напівспорожнілі трибуни так і не дочекалися тачдауну від хазяїв поля, натомість «Дельфіни» встановили остаточний рахунок – 6:25.

Перша поразка «Ракет» у сезоні, яка трохи відкидає їх від групи лідерів конференції «А».

Автор: Максим Мирошниченко