ULAF 2019. Жеребці здобувають перемогу в Одесі – #af_ua

ULAF 2019. Жеребці здобувають перемогу в Одесі

Матчем в Одесі стартував східний дивізіон в Суперлізі 2019, місцевий «Шторм» приймали у себе столичних «Жеребців».

Початок матчу складався для «Жеребців» як можна краще. Уже на першому стартовому ударі, киянам вдалося зробити фамбл і перевести гру в іншу сторону. А перший свій драйв закінчити результативним філд голом. У першій чверті команди показували досить рівну гру. І зміну поля команди провели за рахунку 0 – 3.

Як і передбачалося, «Жеребці» основні свої атаки будували через біг. І в другій чверті це дало свої плоди. Одна з бігових комбінацій успішно реалізувалася в тачдаун, а додавши успішне пробиття, київська команда зробила рахунок в матчі 0 – 10. Гра у нас була дуже цікавою, жодна з команд не хотіла поступатися і ще до перерви встигли обмінятися результативними діями. Одесити після успішно заблокованого панта, реалізували бігову комбінацію і змінили на табло свій нуль на шістку. А «Жеребці» за допомогою довгого пасу зуміли занести тачдаун.

Однак на цьому кияни не зупинилися і ще до перерви, вирішили зробити собі комфортну перевагу на другу половину гри. У другій чверті у команди добре виходила пасова гра. На останніх секундах «Жербцям» вдалося реалізувати ще один довгий пас і відправити команди на перерву з великою перевагою на свою користь.. Рахунок на табло 6 – 24.

У другій половині було багато боротьби. У команд, все так же успішно проходили бігові комбінації. Однак у третій чверті рахунок на табло не змінився.

У четвертій чверті, «Шторму» вдалося скоротити відставання в матчі, успішно реалізувавши кілька пасових комбінацій. З огляду на напружену кінцівку, «Жеребцям» все ж вдалося, зберегти для себе переможний рахунок 19 – 24.

Таким чином, «Жеребці» змогли взяти реванш у одеситів за минулий рік і поки, що очолюють східний дивізіон.