ULAF 2019. «Слов’яни» здобувають першу перемогу. – #af_ua

ULAF 2019. «Слов’яни» здобувають першу перемогу.

У суботу, в столиці, місцеві «Слов’яни» приймали вінницьких «Вовків». Матч почався з невеликою затримкою.

Початок гри був інтенсивним, команди обмінялися фамблами. Кияни одразу в ролі господарів, почали активно атакувати «Волков». І з другого драйву «Слов’янам» вдалося заробити перші очки 7 – 0. Тачдаун заніс Сільванчук Дмитро. «Вовки» відповіли моментально. Відразу на прийомі, повернувши м’яч в залікову зону. Однак судді зафіксували вихід гравця «Вовків» за поле.

У другій, чверті Київ продовжив своє домінування. «Слов’яни» успішно занесли черговий тачдаун, однак при розіграші двох очкової реалізації примудрилися втратити м’яча. «Вовки» успішно скористалися втратою і повернули м’яч в залікову книжку «Слов’ян», тим самим заробивши два очки. До перерви киянам все ж вдалося збільшити перевагу. Спочатку у вигляді сейфті. А за 10 секунд до перерви 96 номер «Слов’ян» за допомогою бігової комбінації, відправив команди на перерву, за рахунку 21 – 2.

Після перерви на полі була рівна гра. Третя чверть змусила глядачів більше дивитися на виступ команди черлідерів, ніж на гру. «Слов’яни» вже грали на результат и так здалося, що вони дуже переживали втрати цей результат. А «Вовки» в свою чергу намагалися, старалися, але не змогли. Рахунок який залишився після першої половини, зберігся до кінця гри.

Це перші переможні очки киян за довгий період. Хто знає, можливо ця перемога стане переломним моментом у грі легендарної команди. Хоч я і особисто критикував «Слов’ян» у всіх їхніх іграх, але в глибині душі дуже чекав їхньої перемоги.