ULAF 2019. Патріоти сильніше Шторму – #af_ua

ULAF 2019. Патріоти сильніше Шторму

До матчу Патріотів і Шторми в Києві погода покращилася, хмари і дощ, змінили ясне небо і сонце. Тим самим натякнувши одеситам, що штормити їм сьогодні не вийде.

Перша чверть виявилася дуже насиченою. Патріоти впевнено реалізували свій перший драйв, плюс успішна реалізація зробили рахунок 8-0. У одеситів в нападі особливо гра не йшла, а ярди вони набирали більше за рахунок помилок захисту Патріотів. Невпевнену гру захисту підхопила і команда нападу Патріотів. Помилка квотербека дала заробити одеситам сейфті 8-2. У одеситів була можливість скоротити відставання, але кікер Шторму не зміг реалізувати філд гол.

Початок другої чверті був знову за Патріотами. Прекрасна гра Олексія Зоріна, плюс успішна реалізація збільшило перевагу киян до 16 -2. В цілому друга чверть проходила під повним контролем киян. І ще до перерви Патріоти зуміли занести ще два тачдауна. Другий з яких був зроблений після перехоплення пасу квотербека Шторму. Який забігом на 90 ярдів заніс гравець захисту Андрій Косинський. На перерву команди пішли за переваги киян 30-2.

Після перерви квотербек Шторму записав на свій рахунок третє перехоплення. Патріоти продовжували набирати очки, і після успішного тачдауна, реалізували свою третю реалізацію. А після рахунку 38-2, коли різниця перевалила 34 очка, суддя оголосив брудний час.

У четвертій чверті було повне домінування Патріотів. Команди повторили комбінацію зіграну в кінцівці першої половини. Після чергового перехоплення у Шторми, все той же, Андрій Косинський захисник киян знову повернув м’яч в залікову зону одеситів. Андрія сміливо можна назвати MVP цього матчу

Матч закінчився з рахунком 54 – 2, чергову впевнену перемогу здобули Патріоти.