ULAF 2019. Кепіталc повністю переграють Лісорубів – #af_ua

ULAF 2019. Кепіталc повністю переграють Лісорубів

ULAF 2019. Кепіталc  повністю переграють Лісорубів

Усі розуміли, що пропущений того року сезон Лісорубами не пройде повз них і відобразиться на їхній грі. Але кожен поціновувач американского футболу в Україні чекав запеклої боротьби від однієї з найсильніших команд сьогодення в Україні і однієї з найтитулованіших команд в історії нашої країни.

Кияни з самого початку матчу хотіли показати хто тут господар і те, що програвати вони цей матч явно не збираються. У двох своїх драйвах кияни ризикували. Вони грали четверті спроби і не прогадали. Обидва рази після прекрасної гри квотербека Максима Черепівского киянам вдавалося занести тачдаун. Перша чверть закінчилася з рахунком 17-0 на користь Києва.

У другій чверті було багато боротьби і порушень. Кепс потроху збільшували свою перевагу і на перерву пішли з рахунком 24-0. Як завжди на матчах з американського футболу в перерві і не тільки були виступи прекрасних чирлідерш.

В цілому, в другій половині гру все так само впевнено контролювали кияни. А сценарій гри дуже був схожим з матчем Патріоти – Шторм. Так, Лісорубам вдалося загнати квотербека Кепіталс в свою заліковку і заробити два очки. А Кепіталс до кінця гри занести ще три тачдауни, тим самим встановивши остаточний рахунок в матчі 45 – 2.

Столичні закріпили за собою статус фаворита цього сезону. А ми, навіть після цього матчу, все ще чекаємо на повернення Лісорубів…