ULAF 2019. Кепіталс перемагають Слов’ян у дебютній грі в Суперлізі. – #af_ua

ULAF 2019. Кепіталс перемагають Слов’ян у дебютній грі в Суперлізі.

Матчем київських «Capitals» і «Slavs» стартував сезон 2019 української Ліги американського футболу. Обійшлося без сенсацій. «Capitals» з початку гри позначили свою перевагу. Завдяки своєму квотербеку Георгію Вербенко, ще в першій чверті, не без допомоги своїх рессиверів, вдалося реалізувати два пассових тачдауна. Рахунок на табло після першої чверті, був 14 – 0.

У другій чверті у «Slavs» все так само нічого не виходило в нападі, а «Capitals» впевнено набирали ярди. Зв’язка Шафаренко Артема і Вербенко Георгія продовжувала працювати і в другій чверті, ця пара успішно втілила свою комбінацію в тачдаун. Залікові бали в цій грі набирали не лише напад, ще до перерви захист «Caps» зуміла перехопити одну з передач «Слов’ян» і перетворила її в тачдаун. На перерву команди пішли з повною перевагою «Capitals» 28-0.

Після перерви «Slavs» почали набирати обертів і рухати по трохи ланцюга вперед. Глядачі в третій чверті залікових очей не побачили. «Capitals» у свою чергу, у другій половині явно розслабилися, проте навіть в розслабленому стані, змогли занести черговий тачдаун 34-0. Виконуючи філд гол команда допустила промаху. У кінцівці четвертої чверті, прокинувся захист «Caps», який записав на свій рахунок другий тачдаун в матчі, плюс успішна реалізація зробила підсумковий рахунок в матчі 42-0. Фінальний свисток.

«Слов’яни» продовжують свою перебудову, а «Capitals» цією грою підтвердили свої серйозні плани на цей сезон.