Сталліонс вибивають Юнайтед із плей-офф – #af_ua

Сталліонс вибивають Юнайтед із плей-офф

Сталліонс вибивають Юнайтед із плей-офф

Для тих, хто пам’ятає попередній феєричний матч цих команд (36:36), ця зустріч могла стати певним розчаруванням. Тут було мало емоційних моентів і перевага киян була виражена надто яскраво. Цього разу Сталліонс впевнено перемогли свого суперника – кидалась в очі різниця у фізичній формі двох колективів – Юнайтед трималися проти Жеребців першу половину гри і вболівальники ще тішили себе надіями на якусь інтригу у матчі, але у другій половині все стало на свої місця. Хоча саме після великої перерви Юнайтед і блиснули своїми тачдаунами.

Спочатку захист дніпрян більш-менш порався із нападом суперника, – свої перші 6 очок Жеребці заробили виключно філд-голами. А от у нападу Юнайтед гра відверто не йшла. Оборона Жеребців блокувала виноси та пасову гру. Тому усі два тачдауни дніпрян вийшли не без допомоги її величності Фортуни. Першого разу Жеребці допустили помилку на половині поля гостей і дніпрянин, перехопивши м’яча, пробіг 80-70 ярдів у заліковку суперника. Другий тачдаун був теж доволі цікавим – пас кротербека Юнайтед не знайшов когось із власних приймаючих – зате на нього відгукнулися аж два гравці Жеребців, які влаштували щось типу верхової дуелі за м’яч. Відбившись від рук захисників Сталліонс м’яч відскочив прямо в руки уже гравцю Юнайтед, який без перешкод і заніс тачдаун.

Однак це було все, на що вистачило дніпрян, до того ж кияни постійно були попереду у рахунку. А після того, як вони стали грати більш сконцентровано, на полі, здавалося б, були лише Жеребці. Видно було, що дніпряни набагато більше та швидше втомилися, тому напад Сталліонс просувався по полю і виносами і короткими пасами. Впало у око і те, що Юнайтед категорично відмовляються від пробиття філдголів та екстрапойнтів. І хай, скоріш усього, на результаті цього матчу це не сказалося, втім, прикро, що через відсутність воріт у Дніпрі, ця команда не може тренуватися заробляти очки і таким способом.

Кияни порадували своєю впевненою грою та надзвичайно активною публікою – на стадіоні «Локомотив» було людно. На жаль, у Дніпрі американський футбол ще не має такої популярності, аби кна стадіон приходили кілька сотень фанатів до того ж по квитках за реальні гроші. То ж кияни порадували своїх фанатів – їх шлях продовжується у другому уайл-кард раунді і цього разу за вихід у півфінал УЛАФ вони зустрінуться із старими знайомими «Атлантами» із Харкова.

Поділитись