Шторм не приїде на гру з Юнайтед – #af_ua

Шторм не приїде на гру з Юнайтед

Шторм не приїде на гру з Юнайтед

«На жаль, матч не відбудеться через неявку суперника. 24:0  – технічна перемога Юнайтед» – повідомив сьогодні ранку офіційний паблік Юнайтед у facebook. Таким чином одеський Шторм втратив шанси на баротьбу за плей-офф. Враховуючи, це виникають тривожні питання:

  1. Чи вийдуть одесити уже на своєму полі на гру з Атлантами, яка уже нічого не буде вирішувати
  2. Чи свідчить ця ситуація про якусь кризу в команді?

Одесити поки що ніяк не коментують цю ситуацію у своїх соцмережах.

А в Дніпрі не сильно засмутилися через неявку суперника та не стали відміняти свято футболу. У заявлений день і час (неділя, 15:00) колектив проведе виставковий поєдинок між своїми командами захисту та нападу. Атмосфера обіцяє бути максимально неформальною, адже футболісти дозволять усім вболівальникам фотографуватися у своїй амуніції.

З великою долею вірогідності можна стверджувати, що це може бути остання зустріч Юнайтед у цьому сезоні зі своїми вболівальниками. Легкі 3 очки хоч і виводять зараз дніпрян на друге місце Східного дивізіону, втім ця ситуація тимчасова. Атланти, скоріш за все, візьмуть свої 6 очок у наступних турах, а київські Жеребці, навіть якщо і програють два своїх матчі, то наздоженуть Юнайдет по очках і, якщо не сильно погіршать баланс «забитих» та «пропущених» очок, займуть 3-тє місце. У Юнайтед на даний момент ця різниця становить -42 очки (один із найгірших результатів у дивізіоні та у лізі), а у Жеребців +5. Зараз складно віриться, що перед плей-офф гранди Сходу – Патріоти, які усе для себе вирішили, будуть надто рвати Жеребців, аби погіршити життя суперникам ще й в уайлд-кард раунді. Відтак, дніпрянам з четвертого місця буде складно розраховувати вести битву за за плей-офф на своїх полях.

Тож скоріше за все у Східному дивізіоні ситуація більш-менш вияснилась за 2 тури до кінця. Патріоти впевнено беруть дивізіон та довгу паузу, готуючись зустрітися у плей-офф із суперником із Заходу. Якщо не відбудеться дива, в матчі між Атлантами та Жеребцями, то харків’яни займуть другу сходинку та отримають тиждень підготовки задля гри у другому раунді уайлд-карду. А от хто потрапить на грізних Атлантів у очному протистоянні визначать Юнайтед та Жеребці. І, враховуючи їх божевільну нічию 36:36, гра обіцяє бути цікавою.

Поділитись