Роман Ткач: “Ігри з Патріотами будуть дуже складними” – #af_ua

Роман Ткач: “Ігри з Патріотами будуть дуже складними”

Роман Ткач: “Ігри з Патріотами будуть дуже складними”

Перед другим домашнім матчем львівських Левів (проти київських Патріотів 4 серпня), тренер львівської команди Роман Ткач розповів про підготовку до матчу та подорож на фінал LFA.


– Романе, команда провела свою першу домашню зустріч з київським Жеребцями, що можеш про матч загалом?
– До цього матчу ми підходили з відповідальністю, бо грати довелось перед рідними трибунами, де були присутні львів’яни, а також рідні та близькі. Тому була пророблена велика робота, починаючи з аналізу попередніх своїх ігор, виправлення помилок, підготовкою до суперника, та пошуку слабких та сильних сторін. Також, нарешті ми дочекалися Івана Олексюка, який повернувся з чемпіонату Угорщини. На жаль його команда не змогла вийти в фінал національного чемпіонату, але по статистиці він попав у “збірну діфенсу” сезону. Отже, оцінюючи всі всі фактори, які були, я грою задоволений, але ми побачили нові помилки, над якими вже працюємо.

DIGI – Amerikai futball

– По мірках чемпіонату, досить велика кількість людей прийшла Вас підтримати. Що можеш сказати про це?
– Насправді ми очікували багато людей, тому що була проведена робота по анонсу матчу, але результат перевищив наші очікування. Такої потужної підтримки Леви ще не відчували! Сподіваємося, що кожну домашню гру буде саме така неймовірна атмосфера, а може і ще краще, хто знає. Також дякую всім партнерам та спонсорам, які долучились до підтримки і в нас вийшло свято не тільки на полі, але і навколо.

– Нещодавно, ти та декілька членів команди відвідали Польщу, щоб подивитися на фінал національного чемпіонату. Що можеш сказати про закордонний рівень гри.
– Так, 21 липня відбувся фінал ліги LFA, де зустрілися Panthers Wrocław і Lowlanders Białystok. Команди-фіналісти дуже вразили своїм рівнем. Відразу після потрапляння на стадіон ти розумієш, що потрапив на справжній фінал професійної ліги. Дисципліна, злагодженість в діях – це перше, що впадає в очі як футболісту. Такі події надихають і показують, що завжди є куди рости як колектив і як організація. Вболівали за Пантер, бо вона для нас ближча і угоду про співпрацю ніхто не скасовував. На жаль вони програли з рахунком 13-14.

– Чи відрізняється організація матчу та атмосфера в Польщі?
– Чесно кажучи, ми напевно побували на маленькому святі рівня NFL. По-перше, хочеться наголосити на стадіоні, який є саме для цієї гри. З допомогою влади міста, Пантери зробили домашню арену-тренувальну базу, яка ще до кінця не завершена. Але враження на даний момент – “Вау!”. По-друге, організацією матчу займається не представники команди що приймає, а ліга. Саме ліга прораховує весь сценарій дня. Починаючи з pre-game party, де для глядачів створені умови відпочинку і очікування гри, як для дорослих, так і для дітей, де є маленький 10м майданчик флаг-футболу з інструкторами. Займаються дійством на полі – відкриття матчу, заповненням пауз між чвертями, та чудовим нагородженням переможців.
З розмови керівництва Panthers, ми дізналися що всі клуби дуже задоволені діяльністю ліги і мають велику довіру до неї. А про атмосферу, навіть слів не можу підібрати. Коли весь стадіон, а це на секунду приблизно 3тис, підтримує команду міста, без перестану скандуючи “Let’s go, Panthers, let’s go!” це щось неземне.

– Кажеш? була розмова з керівництвом Wrocław Panthers?
– Авжеж, вони залюбки провели екскурсію по своєму офісі та стадіоні, яка справила на нас дуже позитивне враження, а також дали маленькі сувеніри. Не обійшлося без розмови, результати якої ви побачити згодом.

– Наступна ваша гра відбудеться знов вдома, знов з киянами, але на цей раз з Патріотами. Як пролягає підготовка до неї?
– Дивлячись на календар перед початком сезону, ми розуміли, що саме ці дві гри будуть дуже складними. Тому команда налаштована на ці ігри особливо. Патріоти в цьому сезоні мали більше ігор, бо приймали ще участь в кубці Монте Кларка, тому мають трохи більше ігрового досвіду. Сподіваюсь нам це не завадить показати свою гру.

– Отже, 4 серпня нас очікує гаряча гра?
– Впевний що так! Тому запрошую всіх на матч. Більш детальну інформацію Ви зможете знайти у наших соціальних мережах Facebook, Instagram.

Поділитись