У Рівному пройде відкритий чемпіонат міста з флаг-футболу – #af_ua

У Рівному пройде відкритий чемпіонат міста з флаг-футболу

У Рівному пройде відкритий чемпіонат міста з флаг-футболу

До участі запрошені команди різних вікових груп. Також у відкритому чемпіонаті міста візьмуть участь дві команди зі Здолбунова та команда з Луцька.
Змагання проходитимуть в десять турів у суботу та неділю.
У змаганнях візьмуть участь команди з американського футболу “Рівненських Монархів”, зокрема вікова група Ю-15 , Ю-17 та дорослі, команда “Луцьк Squirrels ” та дві команди зі Здолбунова – ” Eagles Juniors” та “Eagles Seniors”.
Перший тур відкриття відбудеться у місті Рівне, в ЗОШ №13.


Флаг-футбол — різновид, а точніше безконтактна версія американського футболу. Мета гри така ж як і в американському футболі — занести м’яч у залікову зону суперника. Основна відмінність – заборонені жорсткі контакти, спортсмени грають без захисної екіпіровки. Замість шоломів та каркасів на поясі гравця прикріплені два прапорці. І якщо в американському футболі для того, щоб зупинити гравця з м’ячем його потрібно захопити, то у флаг-футболі достатньо зірвати з нього прапорець. У флаг–футбол грають, як діти, так дорослі чоловіки і жінки. Його розвивають усі європейські федерації американського футболу як вид спорту, який допомагає освоїти складні технічні прийоми американського футболу, до автоматизму засвоїти тактичні комбінації, ігрові та рухові навички.

Календар ігор чемпіонату

Поділитись