Ракети змінили логотип – #af_ua

Ракети змінили логотип

Ракети змінили логотип

Дніпровська команда модернізувала стару-добру ракету та виробила широку лінійку брендування

Сьогодні на своєму офіційному пабліку у Facebook дніпряни виклали своє нове нове лого, яке символізує великі зміни у команді. “Перезапуск «Ракет» ставить команду перед новими амбітними цілями та задачами. Наступний сезон вимагає від нас потужного старту та водночас динамічної, точної роботи, пошуку свіжої крові, нових ідей та орієнтирів”, – повідомляють у клубі. “Фірмові шрифти, стилізовані під олдскульний науч-поп, символізують нас як першу та найтитулованішу команду з Дніпра – ракетокосмічної столиці України. Водночас більш динамічні та виражені контури нашої Ракети передають нашу жагу до нових звершень” – пише команда.

“Великий” логотип Ракет

Що цікаво, “Ракети” пішли цікавим шляхом брендування, – фанати мають можливість любуватися “великим” та “малим” логотипом. Оскільки об’ємний логотип із повною назвою команди, який зазвичай чудово стає на форму, футболки чи кепки, важко розмістити на ігрових шоломах, чи наприклад, на аватарках у соцмережах. “Розвиток українського американського футболу як і розвиток сучасних соцмереж вимагає від нашої «Ракети» багатофункціональності та багатоступеневості. А саме тому приємним бонусом для наших фанів стане окрема ступінь нашої Ракети  – буква R для брендування аватарок соцмереж” – повідомляють дніпряни.

Верхня “ступінь” дніпровської “Ракети”

“Більш виражене потужне полум’я символізує нашу зарядженість на боротьбу для досягнення найвищих цілей. В наших двигунах повно палива, пристібайтеся – політаємо!” – заявили у команді.

Також додамо, що разом із цим у команді не лише розробили варіації своїх лого для чорного та червоного фонів, українською та англійською мовами, а й виготовили шпалери для мобільних пристроїв та робочих столів комп’ютерів.

Шпалери для мобільного
Шпалери для ПК

Новий логотип, без сумніву, сподобається фанатам, адже неозброєним оком помітні його переваги перед логотипом старим. З усіма варіаціями логопиту “Ракет” можна ознайомитися на їх сторінці. Нагадаємо, що цього року у Дніпрі розпалися “Юнайтед” і керівництво нових-старих “Ракет” розпочало пошуки нових моделей розвитку клубу

Як ми повідомляли раніше, кілька тижнів тому новий логотип представили і Вінницькі Вовки. Це ще звісно не парад нових емблем, але дочекаємося “безриб’я” суворого українського міжсезоння – може лого змінять ще кілька команд?

Старий логотип Ракет

Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 9 =