Прикро спостерігати даний матч – #af_ua

Прикро спостерігати даний матч

Прикро спостерігати даний матч

До нашої редакції прийшов анонімний лист від шанувальника львівських Левів, який поділився своїми враженнями про матч в м.Ужгород. Розміщуємо його в рубриці “Відкрита трибуна” та нагадуємо про те, що кожен, хто має бажання висловитись на будь-яку тему, що стосується американського футболу в Україні – може це зробити.

Всім привіт.

Я підтримую львівську команду вже 5 років, а самим американським футболом цікавлюсь ще з 2009 р. і, останні дні, в мене викликають обурення ігри української ліги, але найбільшим спонуканням до написання цього тексту викликала остання гра львів’ян у м. Ужгород. Саме про матч Лісоруби – Леви, я хочу сьогодні вам розповісти.

Другий рік я слідкую за кожним матчем Левів з місця проведення. Але цей матч закарбувався в моїй пам’яті надовго. Я думаю краще буде надати списком всі “цікавості” які було побачено:

  • Роздягальня. Ця тема чомусь видалась дуже болючою для Ужгорода, тому що йти від роздягальні до стадіону 7 хв (!), подолавши випробування паркану, галявини, жахливий запах при вході до самого стадіону та ін.
  • Cтадіон і глядачі. Я був дуже засмучений тим, що переглядати матч мені та іншим глядачам прийшлося стоячи на полі. На жаль ніяких трибун на стадіоні не передбачено. Але хочу зазначити, що штучне покриття поля було у відмінному стані!
  • Розмітка. Була виключно з ліпкої стрічки, яка навіть перед початком матчу, після розминки команд, частично зникла. І йдеться не лише за ярдові лінії, а й бокові межі поля які інколи давали багато сумнівів гравцям навіть під час гри. Після першої половини матчу кількість розмітки стала меншою в 10 разів ніж на початку
  • Сама гра. Зовнішній вигляд гравців Ужгорода викликав відчуття ніби на полі є 3 команди. Різні бриджі, футболки різного відтінку, випадки однакових номерів на полі, деякі шоломи навіть були в ізоленті, на додачу до цього всього ще і лайка. Деякі гравці Лісорубів дозволяли собі дуже багато не зовсім приємних слів, що для глядачів, які прийшли з дітьми, і особисто мене, є неприпустимою картиною.
  • Швидка допомога. На жаль в кінці матчу у Левів стався прикрий випадок, і мене дуже здивувала реакція швидкої та, відповідно, розміщення карети швидкої допомоги – лікарська бригада не могла бачити все поле і під час виникнення потреби не змогла реагувати оперативно. Судячи з того, що я бачив, сама бригада не була готова до надання допомоги. Добре що з гравцем Левів все обійшлося, зараз він знаходиться на реабілітації, на щастя серйозного ушкодження не виявили.

Ось такі враження в мене залишились від матчу в м.Ужгород. Сподіваюсь що керівництво ліги зверне увагу на це, і поставить чітки умови для проведення матчів американського футболу.

Мені, як фанату американського футболу в Україні, який хоче розвитку цього спорту в нашій країні, було прикро спостерігати даний матч.”

Поділитись