ULAF2019. Патріоти здолали Дніпро Юнайтед – #af_ua

ULAF2019. Патріоти здолали Дніпро Юнайтед

Чемпіони ліги київські Патріоти їхали у Дніпро тільки за перемогою. Не дивно – команду і без того підсилили американські тренери та квотербек. Дніпряни, які перед сезоном із трьох команд (Ракети, Спартанці та Воїни) утворили одну, серйозної конкуренції не склали. Хоча початок матчу був оптимістичний для дніпрян та 250-300 глядачів.

Юнайтед перебив перший же драйв суперника фамблом, який самі ж і накрили, дійшли до заліковки та занесли тачдаун, але судді його відмінили через фол на киянах.
Далі на полі домінували Патріоти, які надійно та впевнено просували м’яч за рахунок середнього пасу та не боялися кидати передачі на 25-30 ярдів. Наступні два потужних драйви киян завершилися тачдаунами та 2-очковими реалізаціями. До перерви захисту дніпрян вдалося стабілізувати гру, а от напад не міг перейти на половину поля суперника.

У перерві, рахунок 0:24 розігнав половину трибун, а довгий драйв Патріотів, які знову занесли тачдаун, практично вбили хоч якусь інтригу в матчі. Втім, Юнайтед огризався – «розмочив» рахунок, знову пропустив тачдаун із перехоплення, а вкінці навіть вдало розіграв фейкпант.

Втім, ці потуги не змінили результату – 6:36, а Юнайтед чекає травнева гра із харківськими Атлантами.

Максим Василик, Юнайтед

«Задоволені першою грою сезону. Добре, що ми грали із чемпіоном – у нас молодий колектив, якому потрібен досвід. Сьогодні ми грали без наших сильних ресіверів, пара сейфті взагалі грала навіть без тренування і відразу проти чемпіона. У нападі у нас ще слабкий блок, не вистачає дисципліни. Ми знали плейбук Патріотів: усі результативні комбінації киян знали і очікували, але не втримали. Юнайтед як колектив ще не сформований, – це дуже різні люди із різною тренувальною підготовкою. Симбіоз як у коміксі «Венум». Втім, головні наші матчі будуть саме наприкінці сезону проти Шторму та Сталліонс – там ми мусимо брати очки та виходити у плей-офф»