Без дива: Вікінги під дощем здолали Юнайтед 2 – #af_ua

Без дива: Вікінги під дощем здолали Юнайтед 2

У Дніпрі матч між Юнайтед 2 та миколаївськими Вікінгами пройшов без дива: перемогу святкували більш сильні та досвідчені гості. Гра відбувалася у віддаленому промисловому районі Дніпра, відтак глядачів матч зібрав небагато. На додачу сильний та рясний дощ на початку другої половини прорідив і без того нечисленну трибунку справжнього олдскульного стадіону «Вихор», який пам’ятає заводські змагання часів «розвиненого соціалізму».

Гра у молодих господарів поля проти грізного суперника не пішла буквально відразу – Вікінги виглядали впевненіше та сильніше і ще у першій чверті гості напрацювали перевагу, яку тільки посилювали до кінця гри. Миколаївцям набагато впевненіше давався виніс, гра у короткий пас, ефективніше вони діяли і у захисті. Відтак, коли ближче до перерви рахунок став 24:8, миколаївці почали грати і у довгий пас. І не без успіху – глядачам запам’яталися кілька чудових кетчів.

У перерві Вікінги налаштовували себе не розслаблятися, ніби рахунок матчу досі нульовий. У дніпрян і не було видно за рахунок чого вони можуть покращити гру. Більше того, на проблеми із незіграністю та дисципліною вказувало те, що господарі втрачали ярди через лишнього гравця на полі. Спочатку аби розібратися із лишнім гравцем, господарям довелося «спалювати» цілий тайм-аут. А вдруге таке порушення на початку другої половини гри, відкинуло Юнайтед близько до власної заліковки. Їх розіграш перехопили миколаївці і в наступному драйві занесли переможний тачдаун і реалізували двохочкову комбінацію і рахунок став 8:32.

У другій половині гри пішов сильний дощ, який зробив гру більш важкою та повільною і це теж не несло ніяких перспектив для господарів. Втім і їх суперник не зміг заробити додаткових очок. Однак, перевага миколаївців дозволила їм «піжонити» – грати у довгий пас по три дауни підряд. Причому дніпровська оборона і тут не поспівала за суперником – ярди миколаївці не заробляли через неприйняті паси. Юнайтед ближче до кінця теж грав у довгий пас навіть при положенні «4-і-багато», втім безрезультатно. Як би там не було, молоді Юнайтед вже можна занести у актив те, що хлопці занесли тачдаун більш сильному супернику. Однак після свистка капітан дніпрян проводив довгий розбір польотів, коли миколаївці радісно фотографувалися та позували фотографам.

Дмитро Гладілін

Дмитро Гладілін, капітан «Вікінгів», квотербек.

«Для нас гра пройшла передбачувано. Ми відпрацювали усе те, що готували. Їхали тільки за перемогою і все пройшло по плану. У нас була команда молодих хлопців, які ще вчаться грати, вчать правила, самі ази. Нам залишається лише побажати їм вдачі у сезоні, щоб отримували перемоги, але не проти нашої команди, адже наша задача на сезон – перше місце»