Наш сайт змінює режим роботи – #af_ua

Наш сайт змінює режим роботи

Наш сайт змінює режим роботи

“Американський футбол в Україні” перетворюється на “Американський футбол по-українськи” аби висвітлювати NFL та провідні ліги Європи

Друзі, як ви вже мабуть знаєте, трохи менше як два місяці тому видання «Американський футбол в Україні» отримало нову команду. І вона вирішила взяти на себе сміливість перетворити сайт про американський футбол в Україні на український сайт по американському футболу. Якщо говорити конкретніше – то найближчим часом (орієнтовно у вересні) сайт пройде повний ребрединг, включно із зміною назви, логотипу та домену. Отже тепер ми будемо називатися «Тачдаун. Американський футбол по-українськи» і будемо писати не лише про український чемпіонат, а й про провідні чемпіонати Європи та, звісно, NFL.

Ми гадаємо, що амфутбольна спільнота в Україні уже виросла до того рівня, коли вона заслуговує на появу власне, українського медіа про наш улюблений вид спорту, який би висвітлював футбольні події не лише в Україні, а й у Європі та за океаном. Наш амбіційний проект поки що на початковій стадії зародження і він будується виключно на волонтерських засадах, тому ми будемо експериментувати із формами подачі, протестуємо можливість запису аудіопідкастів із обговоренням найгостріших подій із світу NFL, Європи та, звісно ж рідної ULAF.

Ми дякуємо нашій аудиторії, яка була з нами усі ці роки і сподіваємося, що ви і надалі виграєте, залишившись з нами. З повагою – ваша редакція.А тепер, власне приступаємо до презентації команди проекту.

Максим Мірошниченко, редактор:

«Гадаю, що розвиток УЛАФ та взагалі американського футболу в Україні поставив необхідність створення власного повноцінного медіаресурсу про український, європейський та північноамериканський футбол. Коли ж це робити, якщо не зараз, якщо у нас уже є чемпіонат, є журналісти, які його висвітлюють і коли є спільнота, яка цікавиться ще й закордонними змаганнями. Тому особисто для мене «Тачдаун. Американський футбол по-українськи» стане метою об’єднати всю українську спільноту американського футболу. Символічно, що ми стартуємо у переддні 100-го сезону NFL. Дуже хочется подивитися що з того вийде»

Максим Мельник, менеджер по просуванню:

«У Європі американський футбол розвивається дуже потужно. В Україні – також, що довів виступ наших Кепіталс в Угорщині. Цей спорт має масу вболівальників у країні, але у нас немає жодного сайту, який би намагався висвітлювати усі новини у цьому виді спорту. То чому ж це не зробити нам?. Особисто для мене це дуже цікавий виклик. Ми будемо ЗМІ, яке не лише сповіщає про результати матчів, але й тим, яке приймає пряму участь у формуванні та й хорошій пропаганді нашої Ліги»

Денис Полубінський, автор

«Нам потрібен цей сайт, бо наша аудиторія краще знає чого хочуть фанати цього спорту. І ми краще знаємо як їх зацікавити. Український незалежний сайт про американський футбол? Це не питання, це необхідність. Я вже працюю в УЛАФ. І коли команда сайту запросила мене до співпраці, чесно, я навіть і не думав. Чим більше буде українських і україномовних ресурсів, тим краще для американського футболу. Тим більша буде конкуренція. Тим швидший розвиток. А мені, як співробітнику Ліги, приємно, що є розвиток, а не деградація»

Анна Єгорова, авторка:

«Американський футбол здатний зацікавити і молодих, і не дуже молодих людей. Для цього не обов’язково в нього грати. Про нього треба ще й більше говорити. У нас лишається велика кількість людей, які чекають, поки американський футбол їх знайде. Спробуймо допомогти їм у цьому! Особливо для мене наш проект – можливість не лише бути в курсі подій, а й писати історію. Мовою своєї країни, своїх людей. Тут поняття «спорт» і «культура» ідуть пліч-о-пліч. Україні потрібна оновлена, сучасна спортивна культура. І в нас усі шанси запустити її в аспекті американського футболу»

Олександр Корусь, автор:

«В Україні американський футбол розвивається, і одним з важливих моментів є створення майданчику, де український читач зможе дізнатися інформацію про внутрішній чемпіонат, новини з європейських країн та звичайно НФЛ. Особисто для мене цей проект – можливість дізнатися ще більше про амфутбол та поспілкуватися з цікавими людьми, які сьогодні творять історію українського американського футболу»

Костянтин Малий, оглядач, архіваріус історії американського футболу в Україні та пост-радянських країнах:

«Уже готуюся писати історичні епоси про події зародження та становлення футболу в Україні та світі»

Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × four =