На Заході – бенефіс Вінніпегу, на Сході – останні судоми Торонто. Огляд 11-го тижня CFL – #af_ua

На Заході – бенефіс Вінніпегу, на Сході – останні судоми Торонто. Огляд 11-го тижня CFL

На Заході – бенефіс Вінніпегу, на Сході – останні судоми Торонто. Огляд 11-го тижня CFL

Канадська регулярка впевнено перевалює за екватор і ми уже можемо говорити про основних претендентів на Кубок Грея.

1 Едмонтон Ескімос – Вінніпег Блю Бомберс 34:28

Центральний матч туру, гостросюжетна гра, варта того аби переглянути бодай хайлайти. Лідер Заходу – Вінніпег – відстояв свої позиції у боротьбі із Едномнтом і, схоже, що з великою долею вірогідності ми його побачимо у півфіналі Кубка Грея як представника Заходу. Адже поки що іншим сильним представникам цього дивізіону – Калгарі, Саскечевану та, власне, Едмонтону лишається лише наздоганяти “бомбардувальників”. Таким чином, на дві інші путівки у плей-офф (зараз важко повірити у те, що “бонусна” п’ята путівка у уайлд-кард раунд переїде на Схід) претендують три клуби, які йдуть дволі щільно у таблиці. І незважаючи на поразку, Едмонтон все тримає там сильні позиції – поза зоною плей-офф поки що знаходиться чинний чемпіон – Калгарі. Що лише додає валідольності останнім 9-ти турам СFL.

Із цікавинок матчу : видовищний пік сікс у виконанні Вінніпегу

2 Саскачеван Рафрайдерс – Оттава Редблекс 40:18

Гра, яка ілюструє розрив у силі між Сходом та Заходом. Зараз будь-яка команда зі Сходу (окрім Гамільтона) не може на рівних грати із західними клубами (окрім, хіба що Ванкуверу). Втім гра містила багато прекрасних моментів. Так, наприклад, чудовий тачдаун із ловлею ледь чи не на через пів поля. Ну і додамо ось серію моментів, які багато у чому і визначили хід матчу, коли квотербек Оттави у першій чверті кинув підряд три перехоплення, які принесли його суперникам 17 очок.

3. Брітіш Коламбія Лайонс – Гамільтон ТайгерКетс 10:13

На рідних трибунах у Ванкувері, аутсайдери Заходу, яким лишилося просто дограти чеміонат, Леви несподівано дали серйозний бій лідеру Сходу. Битва завершилася мінімальною перевагою “Котів” і це при тому, що гра рясніла шикарними тачдаунами, кетчами на грані фанатастики та перехопленнями у власній заліковці. Якщо у вас є 5-6 вільних хвилин – обов’язково подивіться хайлайти з матчу.

4. Торонто Аргонавтс – Монреаль Елуетс 22:28

Ще один центральний матч туру. Напівмертвий Торонто з усіх (мабуть, уже останніх) сил відчайдушно поборовся за бодай якісь очки у дивізіоні. Важко уявити, щоб команда, яка за більш ніж половину сезону набрала аж одну перемогу, могли би щось вдіяти проти другої команди Східного (хай і слабкого загалом) дивізіону…Втім гра завершилася на останніх ярдах на останніх секундах пасом у заліковку, який міг принести як перемогу так і поразку. Матч, що заслуговує на вашу увагу із багатьма крутими кетчами, перехопленнями та інтригою.

Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − 2 =