Кубок Монте Кларка. Фінал. Кепіталс не вдалось перемогти московських Спартанців – #af_ua

Кубок Монте Кларка. Фінал. Кепіталс не вдалось перемогти московських Спартанців

Кубок Монте Кларка. Фінал. Кепіталс не вдалось перемогти московських Спартанців

Перший в історії нової київської команди сезон завершився сріблом міжнародного турніру.


Мабуть, сьогодні більшість американо-футбольного ком’юніті України слідкувала за фінальним матчем Кубку Монте Кларка в Мінську між Кепіталс та Спартанцями. Скоріш за все – вся ця більшість хотіла бачити переможцем Кубку саме нашу команду. Проте киянам не вдалось повторити результат матчу трьохмісячної давності.

Як би не прикро було визнавати – результат по грі. Спартанцям сьогодні вдалось майже повністю нейтралізувати Черепівського, який увесь матч діяв під максимальним тиском лінії захисту Спарти. Це призвело до декількох перехватів та виходу Вербенка на позиції квотербека уже в першій половині гри. А фірмові розіграші москвичів у нападі часто доставляли неприємності захисту київської команди. Також зіграли свою роль і декілька не зрозумілих нам, глядачам рішень суддівської бригади, як то вилучення Олександра Посунько чи штраф за неспортивну поведінку Олександру Новосьолову.

Рахунок матчу 24:44 на користь Спантанців. Кепіталс посідають 2-ге місце. У матчі за бронзу мінські Зубри здолали Північний легіон (Санкт-Петербург) з рахунком 54:34.

Вітаємо Кепіталс з хорошим сезоном!

Шкода, що в цьому сезоні ми не побачимо їх виступів в Українській лізі американського футболу.

Поділитись