Кепіталс виходять у півфінал Угорської Ліги – #af_ua

Кепіталс виходять у півфінал Угорської Ліги

Фактично Кепіталс «зробили» результат ще станом на третю чверть, коли вели 20:0. Більше того, ніщо взагалі не вказувало на те, щоб угорцям вдалося би переломити хід матчу. Це була уже не перша гра Кепіталс та Акул – місяць тому команди грали у регулярному чемпіонаті. Тоді кияни виграли 7:20, однак той матч був непростий. Отже до уайлд-кард раунду кепіталс та Акули підійшли із розумінням своїх можливостей та можливостей суперника, а статус матчу плей-офф мав додати би поєдинку яскравості.

На жаль для угорців та на радість для киян, Кепіталс виграв значно впевненіше, ніж місяць тому. Кияни взялися за справу буквально із перших драйвів – у них добре йшла гра у короткий пас, потужно виглядали і виносні комбінації. Перший тачдаун кияни занесли у заліковку ногами і зробив це не хто інший як зірка Кепіталс – Олександр Мельничук. Нагадаємо, що Олександр ще до матчу із 253-ма набраними ярдами входив топ-трійку кращих ранінбеків Ліги.
Невикористана реалізація трохи змусила переживати за команду, однак захист киян без проблем та «пожеж» розбирався із зовсім невиразними драйвами суперника. А згодом напад Кепіталс зробив ще один тачдаун пасом, а потім реалізував екстрапойнт. Відтак, угорці уже в першій чверті «горіли» 0:13.

Звісно, Акули пробували переломити хід матчу. По-перше, захист угорців, здавалося б, знайшов де можна обрубувати драйви свого суперника. Хоча, забігаючи наперед, скажу, що як у минулій грі так і у цій, перевага Кепіталс над Акулами у грі на середній пас була помітна неозброєним оком. На фоні більш-менш нормальної гри захисту, напад Акул так і не зміг конвертували власні драйви у очки. Відтак, у другій чверті на полі зав’язалася вперта та малорезультативна гра, однак киянам усе ж вдалося занести ще один тачдаун і рахунок став більш деморалізуючим для господарів поля. Не додавала наснаги господарям поля і слабка як для Угорщини підтримка фанатів. Втім, у маленькому Дьорі (128 тисяч жителів), це скоріше за все, традиційне явище.

Третя чверть не сильно допомогла супернику, – їх захист зміг убезпечити заліковку від ще одного тачдауну, втім напад не міг вигризти бодай одного очка і за 3-5 хвилин до кінця четверті уже було видно, що угорцям допоможе виграти матч хіба що якесь диво. Однак для того, щоб змусити прокинутися і це диво, все ж Акулам треба було занести хоча б один тачдаун. Але третя чверть закінчилася безрезультатно.

А от у четвертій чверті Кепіталс ще раз розкрив крила над деморалізованим суперником, заробивши ще два два тачдауни, хоча в обох випадках реалізація киянам не вдалася. Вітдак на табло втсановилися більш, ніж красномовні 0:32 і кияни стоять у одному кроці від Угорського Боулу, який заплановано на 6 липня. Втім, вболівальнкам киян ще зарано замовляти квитки (ціни починаються від 1000 форінтів), оскільки у півфіналі Кепіталс чекає, мабуть, головний фаворит Ліги – Будапештські Вовки. З ними, до речі, кияни теж грали на позаминулому тижні в останній грі регулярного чемпіонату і той програш 42:14 поки що не додає оптимізму. Втім, безперечно, вихід Кепіталс у півфінал Угорської Ліги це вже великий успіх для американського футболу в Україні.