Йорданська перемога: Лісоруби – Жеребці 25:7 – #af_ua

Йорданська перемога: Лісоруби – Жеребці 25:7

Йорданська перемога: Лісоруби – Жеребці 25:7

Головні висновки “бронзового” фіналу ULAF

Незважаючи на те, що інтрига у матчі померла десь у третій чверті, матч вийшов доволі яскравим, – ми бачили вибігання квотербеків із “конверту”, філдголи та навіть сейфті. Шкода (для глядача, звичайно), що все це творила лише одна команда. Праві були усі, хто ставив на перемогу ужгородців, – як виявилося, досвідчені Лісоруби змогли і у захисті і у нападі протиставити будь-які спроби Жеребців взяти гру під контроль.

Мабуть, головною зіркою матчу був квотербек закарпатців Василь Йордан, який за рахунок прагматичної гри на виніс та короткий пас ярд за ярдом вгризався у поле противника, як машина по видобутку ярдів. Рахунок повністю відображає те, що відбувалося на полі. Якщо ви не дивилися матч, то можете ознайомитися із найважливішими та найсмішнішими моментами матчу у нашій телеграм-трансляції поєдинку. А ми у свою чергу спробуємо викласти кілька висновків із «бронзового» фіналу. І у цьому нам допоміг Костянтин Малий.

Очікування I

Боротьба між досвідом та молодістю. Досвідчений колектив Лісорубів без своїх топових легіонерів протистояв молодій та надзвичайно амбітній команді, яка змогла переграти у уайлд-кард раунді не меньш досвідчених харківських Атлантів.

Реальність:

Боротьби не вийшло. Дуже прагматично побудований напад Василя Йордана поєднував потужну виносну гру та короткі й середні паси. Кожен виніс Лісорубів у середньому приносив мінімум по 5 ярдів. У захисті ужгородці зробили ставку на потужну гру першої лінії захисту, яка завжди створювала тиск на квотербека киян і лінія нападу не завжди будували грамотний конверт для квотербека, що призвело до сейфті у другій половині матчу.

Очікування II

Пристойний рівень гри Жеребців. Навіть поступаючись у рахунку 10:0, кияни грали достойно. Тачдаун вони пропустили, коли на полі була спецкоманда (Лісоруби піймали кік-офф і занесли його прямо у заліковку суперника), а в американському футболі це ще нічого не означає.

Реальність:

У другій половині гри Жеребці “поплили”. Квотербеки киян не змогли нічого протиставити захисту Лісорубів. А свій тачдаун престижу занесли уже в кінці матчу.

Фатальний момент. Особисто для мене фатальним став другий тачдаун ужгородців на початку другою половини гри. Це був перший же розіграш закарпатців, який миттєво призвів до взяття заліковки! Я одразу помітив як морально команда підсіла особисто в захисті, оскільки, після пропущеного тачдауну, у ужгородців бігові комбінації почали виглядати набагато потужнішими.

Від редакції:

Прикольні моменти. Не обійшлася боротьба і без “фану” – привертав увагу чат під трансляцією матчу, де вболівальники у четвертій чверті жартували, що зараз Лісорубам навіть Одел Бекхем допоможе хіба що фінансово. Також там знайшлося місце милому моменту, коли мама гравця Лісорубів, що отримав травму, почала через чат запитувати у коментаторів, що з її сином. Згодом жінка сама дізналася та повідомила про перелом кисті сина. На що весь чат бажав її сину здоров’я, радив досвідчених хірургів у Києві та запевняв що мати тепер може гордитися сином.

Отже, сайт “Американський футбол в Україні” вітає Лісорубів із “бронзою” чемпіонату та побажає вдачі Жеребцям. Вчора був не їх день, але їх виступи у Східному дивізіоні та сенсаційна перемога у плей-офф над Атлантами змушує нас вірити у перспективи клубу.

Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 5 =