HFL. Кияни вдруге перемагають в Угорщині – #af_ua

HFL. Кияни вдруге перемагають в Угорщині

HFL. Кияни вдруге перемагають в Угорщині

Кепіталс здолали Акул із Дьєра – 7:20 та вирівнюють своє положення в Угорській лізі.

Виграш дозволяв киянам претендувати на вихід в пей-офф Угорської ліги, адже Кепіталс могли вийти на показник 2-2, який би дозволяв їм зрівняти кількість перемог та поразок напередодні останнього туру. Там 1 червня кияни зіграють з Вовками з Будапешту. Суперник був не надто грізний – Акули перебували на останньому місці в таблиці, а з поразкою могли втратити шанс вийти у пост-сезон ліги.

Кияни досить впевнено контролювали хід поєдинку впродовж усієї гри та не припускалися доленосних помилок, хоча легкою прогулянкою матч теж не назвеш.

На початку матчу команди довго грали у розвідку – довго не могли перейти на половину поля суперників. Відтак матч йшов у режимі протистояння захисту із зеркальними результатами драйвів – підбір панту, кілька спроб виносу, неприйнятий пас – пант. В те ж саме грав і суперник.

Однак поступово на полі окреслилась перевага киян. Їх прориви виглядали гострішими, а паси поступово ставали дедалі сміливішими і частіше закінчувалися ловлями. Особливо була помітна перевага Кепіталс у грі на середній пас. Відтак киянам вдалося перейти на половину поля суперника та довгим, ефектним пасом закинути прийом в тачдаун суперника. 0:7.

Після цього Акули продемонстрували, що теж при такій в’язкій грі заробляти перші дауни сміливими та вмілими передачами. Втім, захист киян зміг змусити суперника пробивати пант. А от свій драйв Кепіталс запороли у самий останній момент – перейшовши на половину поля суперника, квотербек киян кинув пас у заліковку Акул, де його перехопили угорці.

Зі своєї половини вони вибиралися довго і якби не шикарний пас на 30 ярдів із вражаючою ловлею, то кияни могли би знову розраховувати на свій драйв. Втім наступний угорський пас на 30 ярдів «приземлив» до реальності, у якій рахунок було зрівняно. Після цього Акули пробили напрочуд невдалий кік-офф, який кияни підібрали на 40 ярдах своєї половини поля. Свисток судді ось мав оголосити про перерву – відтак довгі паси киян так і не встигли їм принести нові очки.

Покаток другої половини гри нагадував першу – захисти команд суттєво домінували над нападом, влесне вся гра звелася до параду неприйнятих пасів. Втім Кепіталс знову вдалося намацати свою гру, довести м’яча до заліковки суперника та зробити пасовий тачдаун з вдалим екстрапойнтом. 7:14. Після цього, власне відбувся ключовий момент гри, – Акули, які прийняли кік-офф так і не змогли вийти зі своєї половини поля, пробили пант, який Кепіталс підібрали на власних 30 ярдах і занесли прямісінько у тачдаун! Втім, далі спецкоманда підкачала, нереалізувавши екстапойнт – 7:20. Після цього, знову запанувала в’язка гра, яку, власне Кепіталс не випускали із свого контролю до самого кінця матчу.

Впевнена перемога киян, суттєву роль у якій зіграла вдала гра спецкоманд! Тримаємо кулаки за Кепіталс у їх наступній грі – 1 червня проти Вовків з Будапешту.

 

Взагалі, тим, хто планував знайомитися із Угорською Лігою, я б не радив переглядати саме цей матч. Антураж тренувального поля (хоча і з розміткою) на окраїні невеличкого містечка із приватними будинками зовсім не говорив, що йде матч однієї із сильніших ліг у Східній Європі, де лише дитячий квиток на місцевий Супербоул вартує божевільних для українця 1000 євро! Що ж до гри між Акулами та Кепіталс, то як свідчить сайт Ліги, квитки на цей поєдинок продавалися за 1000 флорінів (еквівалент 90 гривень), вдвічі дешевше вхід коштував по флаєру, а студентів пускали безкоштовно.

 

Поділитись