Футбол у Здолбунові вийшов з паузи – #af_ua

Футбол у Здолбунові вийшов з паузи

Місцеві Орли зіграли з новою командою із Луцька

Американського футболу у Здолбунові місцевий глядач не бачив цілий рік. Справа у тому, що місцеві Орли, які грають у форматі 9 на 9, через травми увесь цей час не виступали. Втім усе змінив Відкритий Кубок з футболу Рівного за правилами 7 на 7. І ось після річної перерви в Здолбунові в рамках другого туру змагань зійшлися Орли та новостворена команда “Воїни” із Луцька.

Орли відразу взялися до справи – перші очки Орлам принесло сейфті. Лайнбекер орлів повалив у квотербека лучан у його ж заліковці. Далі команди обмінювалися перехопленнями. Уже у другій чверті господарі поля додали собі очок, коли занесли тачдаун.

В другій половині матчу команди змінили склад, втім малюнок гри не змінився – Орли занесли ще один тачдаун виносом через все поле, а потім додали ще одне сейфті. Як результат: рахунок 20:0 на користь Орлів, а Воїнам лишається готуватися вдома до матчу-відповіді.