Битва за останнє місце у потязі в плей-офф – #af_ua

Битва за останнє місце у потязі в плей-офф

Битва за останнє місце у потязі в плей-офф

Можливо, центральний матч туру Східного дивізіону. У ньому може визначитися доля четвертого – останнього місця, яка дасть шанси на плей-офф. При всій повазі до Жеребців та Атлантів у них все-таки буде ще один тур аби вирішити хто посяде друге місце у дивізіоні (і щось підказує, що воно дістанеться харків’янам). Дніпряни через поразку Атлантам та великому негативному балансі очок претендують на «срібло» Сходу лише у фантастично-оптимістичних сценаріях, на грані із божевіллям. А от виграш у одеситів, скоріше за все може гарантувати Юнайтед останній квиток у плей-офф.

Чому переможе Юнайтед?

Шальки терезів у бік Юнайтед схиляє і той факт, що дніпряни можуть вигризти 4-ту сходинку навіть у разі нічиєї. Адже повірити у те, що в останньому турі Шторм виграє у Атлантів просто нереально. Вигідно вирізняє Юнайтед у цьому матчі і те, що важлива гра буде проходити саме у Дніпрі, де підтримати Юнайтед збереться точно кілька сотень вболівальників. Фатальною для одеситів цю гру роблять скромні два очки, які ті назбирали у регулярному сезоні. Як ми бачимо уже зараз, така ситуація могла бути зумовлена, можливо, більш вигідним для дніпрян календарем. Юнайтед на початку сезону пройшли тяжкі іспити проти грандів Сходу – Атлантів та Патріотів. У цих і так малоперспективних (в плані очок) боях молода команда, створена із трьох клубів, отримала змогу якщо не сформувати, то хоча б намацати кістяк та кинути його у бій проти основних конкурентів – Жеребців та Шторму. І як ми бачили у нічийному мегаматчі проти Жеребців – Юнайтед може проти «своїх» суперників розкривати увесь свій потенціал. І це у той час, коли одесити поступилися тим же Жеребцям в першій же грі сезону.

Чому переможе Шторм?

Втім, незважаючи на песимістичні для одеситів нюанси: як-то скромні 2 очки в таблиці, поразка від Жеребців, не такий «раціональний» як у дніпрян календар, усе це може перекреслити одна-єдина перемога. Тут, як не дивно, ці скромні 2 очки будуть гнати команду, якій і так нічого втрачати вперед. Перемога над Юнайтед дає Шторму гарантоване четверте місце ще до своєї останньої гри із Атлантами. А списувати одеситів все ж таки ще рано, адже формально для них пройшла лише половина сезону – це буде лише третя гра Шторму і, хто знає, може тренерський штаб зможе приготувати щось нове для своїх суперників? В усякому разі, вболівальники можуть розраховувати на цікаву гру до останніх секунд, долю якої вирішить нереалізована двохочкова, невдалий екстрапойт чи вдалий відчайдушний пас на 40-50 ярдів у заліковку.

Поділитись