Редакція

Про проект

Проект #af_ua розпочато в 2015 році як сторінку в соціальній мережі, на якій ми розповідали про українські команди з американського футболу, новини чемпіонатів, де проводили опитування, веселили аудиторію мемами та цікавими історіями.

Сьогодні ми розгортаємо нову сторінку нашої історії – створюємо медіа-ресурс про американський футбол в Україні. На сьогодні це перший та єдиний ресурс, де будуть зібрані усі анонси, новини, результати, репортажі, інтерв’ю та аналітика щодо вітчизняного американського футболу. Також ми плануємо створити платформу для продажі екіпірування для американського футболу.

Головною метою створення данного сайт є популяризація нашого улюбленого спорту, наших команд, гравців та змагань.

Наша місія – зробити американський футбол в Україні цікавим, привабливим та поширеним. Ми плануємо залучати до нашого спорту нові міста, допомагати у створенні нових команд, створити фонд допомоги молодим командам. Але все це ми зможемо реалізувати виключно з вашою допомогою!


Ми, як і раніше, спілкуємось з вами в мережі Facebook та репостимо ваші світлини на сторінці Instagram. Наш хештег, як і раніше, #af_ua.

А тепер ми з вами ще і в Telegram. Підписуйтесь на наш канал t.me/americanfootballukraine та будьте в курсі останніх подій.

Ваш #af_ua.

Поділитись