19 червня 1991 року – #af_ua

19 червня 1991 року

19 червня 1991 року

В цей день, 19 червня 1991 року « Харківські Атлантів» провели свій перший поєдинок першого і останнього чемпіонату Радянського Союзу з американського футболу. Свій перший офіційний матч харків’яни провели в Москві на стадіон «Юних піонерів» проти «Каспійських Сфінксів».

Нажаль поєдинок видався не на користь харківських спортсменів. «Атланти» поступилися в своєму першому матчі чемпіонату «Сфінксам».

«Сфінкси» в матчі проти «Атлантів», в нападі тоді використовували комбінації побудовані з трьома задніми бігунками, що призвело до замішання гравців команди захисту у харків’ян, оскільки тоді це було нове для команд на теренах, ще тоді Радянського Союзу.

В захисті у «Сфінксів» друга лінія працювала на відмінно, закривала центр і края, що множило всі старання команди нападу на ноль при розіграші бігових комбінацій. Нажаль пасова гра у «Атлантів» на той час ще не була на стільки побудована і відпрацьована, що могла розвинути успіх команди в нападі. Гра була жорсткою і, погамселившись, «Атланти» програли 31:0.

Поділитись